Bezpečné sázení

Uruguay vz. Švajčiarsko program

Program odměn Rewards nabízí odměny, co se dají opravdu využít na cestování, nákupy, v restauracích a na další věci.

Splátkový program v rámci revolvingového úvěruZařazen je do něj každý klient Půjčkomatu, s tím, že program se skládá ze šesti věrnostních úrovní.

V říjnu Fortuna spustila nový turnajový program, ve kterém je tolik novinek, až z nich zrak přechází.

Stanic zaměřených na sport je mnoho a jejich program se vždy odvíjí od aktuálních vysílacích práv.Lákavým bonusem pro vracející se klienty je věrnostní program, při kterém můžete ušetřit až 25 %.

Pro stálé klienty, kteří služeb Netcredit využívají opakovaně a svoje úvěry řádně splácejí, má tato společnost velmi zajímavý věrnostní program.

U advokátů a notářů je podmínkou k získání profesního účtu Juridica Business Program založení alespoň jednoho Zvláštního účtu úschovy.My Vám ale tuto půjčku určitě doporučujeme – nejvíc se vyplatí napoprvé, kdy ji máte zdarma, pro stálé klienty je zase lákavý speciální věrnostní program.

Přesně takto je bonusový program „Pětadvacítka“ také nazýván, tedy jako Přímá podpora pro zasažené OSVČ.

Národní program Životní prostředíZatím poslední a snad již i finální verze byla veřejnosti představena Ministerstvem financí ČR coby bonusový program Pětadvacítka, nazývaný též Kompenzačním bonusem.

Program Záruka COVID plus doplňuje již zahájené úvěrové programy (COVID I - bezúročné úvěry a COVID II záruky) pro živnostníky a malé firmy, které připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu s Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou.

Připravuje se již COVID III, kde mělo být vyčleněno původně 20 miliard korun, ovšem již nyní se částka navýšila na 40 miliard korun. Připravuje se i speciální program bezúročných půjček pro pražské firmy.Jedním z výsledků snah o udržení mladých lidí v Česku je i státem zvýhodněný program bydlení pro mladé.

Tento program byl bohužel pozastaven, stále však zůstává v platnosti atraktivní affiliate program pro podnikatele.

Mezi výhodami určitě musíme zmínit věrnostní program.Poskytujete půjčky nebo provozujete vlastní finanční affiliate program? Vezměte si do pronájmu webovou stránku na Ammado.

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Program je dále určen pro pokrytí nákladů na organizaci kulturních akcí či projektů, které nemohly být uskutečněny, a to až do výše 50 % uznatelných nákladů.

S debetní kartou můžete také často využívat některý z věrnostních programů, v MONETA Money Bank je to největší věrnostní program na platebních kartách v ČR.Většinou si s vámi popovídají, poskytnou zajímavé tipy na restaurace a program v okolí a rovnou si ujasníte i průběh check-outu.

Česká republika nabízí dotační program Nová zelená úsporám, v rámci něhož můžete část pořizovacích nákladů získat od státu.

Půjčka7 je klasickou půjčkou před výplatou s vyššími úroky a nijak zajímavými podmínkami. Jedinou výhodou je věrnostní program pro stálé zákazníky, kdy lze ušetřit až 75% ceny poplatku za půjčku.Nazvala jej „Slevový program U-šetřete“, se kterým se dají uspořit až stovky korun každý měsíc.

Telefonicky se na spořitelnu můžete obrátit na lince 800 210 210, využít lze také kontakt přes komunikační program Skype.

Ministerstvo financí ve spolupráci s Finanční správou připravilo přímý kompenzační program “Pětadvacítka” určený pro OSVČ postiženými preventivní nařízeními a omezeními v souvislosti s koronavirem.dotační program OPPIK pro firmy, které mohou získat až 70% finanční podporu na nové baterie a FVE). .

UniCredit Bank nabízí investiční program U invest Plus nebo Rytmus.

Jak se program rozšířil, na co se dotace vztahuje a jak si o ni zažádat?.Zvažte, k čemu kartu budete využívat, kde budete platit a komu. Zda třeba plánujete cestovat či je vaší motivací zajímavý bonusový program.

Operační program Doprava

Program s názvem "Vlastní bydlení" je určen pro rodiny s dětmi.Půjčka7 je klasickou půjčkou před výplatou s vyššími úroky a nijak zajímavými podmínkami. Jedinou výhodou je věrnostní program pro stálé zákazníky, kdy lze ušetřit až 20% ceny poplatku za půjčku.